></p>
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Ми на Facebook
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чат
200

Розпорядок дня та рухова активність дитини влітку

Літо - найсприятливіша пора року для    фізичного розвитку дитини, зміцнення її  здоров'я та загартування. Тому на літо  батькам варто ретельно спланувати  розпорядок дня дитини та організувати її  рухову активність. При цьому доцільно  врахувати, що більшість часу діти мають  перебувати на свіжому повітрі.
У розпорядку дня більшість часу відводьте для рухової активності. Щоранку дитина має робити зарядку або гігієнічну гімнастику, упродовж дня - гуляти, гратися в рухливі ігри.
    Чергуйте активну рухову діяльність дитини з відпочинком.Збалансований розпорядок дня сприяє тому, щоб дитина не втомлювалася. Поєднуйте активні заняття - прогулянки на свіжому повітрі, біг, плавання тощо - з менш активними - настільними іграми, малюванням, ліпленням тощо.
    Прислухайтеся до бажань і настрою дитини. Якщо дитина сповнена енергії, то влаштуйте для неї ігри на природі. Не змушуйте дитину спати вдень, якщо вона невтомлена.
Прогулянка - простий і ефективний спосіб проведення часу на свіжому повітрі. У дошкільному навчальному закладі вихователі майже щодня водять дітей на прогулянки. Тож під час літніх канікул кожного дня гуляйте з дитиною в парку, на ігровому майданчику тощо.
Прогулянки на подвір'ї чи ігровому майданчику можуть тривати до кількох годин. За цей час дитина періодично змінює види діяльності: від рухової до пізнавальної. До таких прогулянок залучайте друзів дитини та не залишайте дошкіль¬ників без нагляду.
Прогулянки до лісу, парку, річки розвивають витривалість дитини. Під час них
рівень рухової активності дитини максимальний. Тривалість прогулянки може бути від 30 хв. до 2,5 год. залежно від віку дитини, погодних умов та інших чинни¬ків. Завжди супроводжуйте дітей під час таких прогулянок.
   Кілька разів на тиждень залучайте дитину до спортивних ігор. На свіжому по¬вітрі зручно організовувати такі ігри, як футбол, бадмінтон, волейбол. Також на¬вчіть дитину плавати в річці чи кататися на велосипеді, самокаті, роликах.
  Раз на місяць влаштовуйте одноденний туристичний похід. Під час походів у дитини розвиваються уміння орієнтуватися на місцевості, пристосовуватися до зміни побуту, вправлятися в подоланні перешкод. Маршрут походу, а також усю ігрову діяльність продумайте заздалегідь. Діти можуть брати участь у змаганнях, іграх-естафетах, рухливих іграх. У спортивно-туристичний похід ідіть усією сім'єю або залучайте друзів.
Стежте за безпекою дитини під час літніх прогулянок. Дитина має бути вдягне¬на в легкий одяг із натуральних тканин і мати на голові панамку чи хустку, навіть якщо перебуває в затінку. За високої температури повітря виходьте надвір у першій половині дня та увечері, коли сонячне випромінювання не таке активне. Окрім того, на прогулянках дотримуйтеся питного режиму.

Вхід на сайт
Орфографія
Система Orphus
Корисні посилання
Управління освіти,та спорту Лозівської міської ради
Лозівська міська рада
Сайт вихователя ЛДНЗ № 7 Шарап Т.П.
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Сайт вихователя ЛДНЗ № 7 Суслової Л.Ф.
МВС України Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія.
Календар
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Copyright MyCorp © 2023