></p>
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Ми на Facebook
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 46
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Чат
200
ПОРЯДОК
дії загальної міської електронної реєстрації
дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади міста Лозової

1. Загальні положення

1.1.Загальна міська електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів (далі -ДНЗ), що є у комунальній власності територіальної громади міста Лозова здійснюється з метою:
· забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти у ДНЗ м. Лозова;
· спрощення процедури обліку дітей до вступу у дошкільні навчальні заклади міста;
· забезпечення рівності умов кожної дитини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;
· забезпечення доступу до інформації про дошкільні навчальні заклади міста, що є у комунальній власності територіальної громади міста Лозова;
· запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади міста;
· здійснення обліку дітей, які мають відвідувати дошкільні навчальні заклади міста.
1.2. У цьому Порядку наведені нижче терміни вживаються у такому
значенні:
· загальний міський електронний реєстр дітей до ДНЗ (далі Реєстр) - єдина комп'ютерна база даних, яка містить інформацію про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, та забезпечує її зберігання, видачу та захист від несанкціонованого доступу;
· власник Реєстру – відділ освіти Лозівської міської ради;
· МОДЕРАТОР Реєстру – оператор комп’ютерного набору методичного кабінету
відділу освіти Лозівської міської ради, що відповідає за технічне, технологічне та програмне забезпечення Реєстру, надання реєстраторам доступу до нього, забезпечує збереження та захист інформації, що міститься у Реєстрі;
· реєстратор - особа, уповноважена власником Реєстру, яка здійснює внесення (зміну, виключення) інформації до Реєстру, надання інформації з Реєстру та виконує інші функції, передбачені цим Порядком;  
· заявник - особа, що висловила бажання внести дані її дитини до Реєстру;
· прохідний бар'єр - перелік дітей заявників, кількість яких визначається фактичною наповнюваністю групи, що, як правило, відповідає п. 8 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами).

2. Порядок внесення відомостей про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ

2.1. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
2.2. Внесення до Реєстру підлягає наступна інформація про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ:
а) про дитину:
· прізвище, ім'я, по батькові;
· дата народження;
· адреса проживання;
· серія та номер свідоцтва про народження;
· інформація про пільгову категорію (за наявності);
· навчальний заклад, який має відвідувати дитина.
б) про батьків:
· прізвище, ім'я, по батькові батька або матері, або осіб, що їх замінюють;
· адреса реєстрації місця проживання;
· контактні дані (телефон, електронна адреса).
2.3. Внесення до Реєстру інформації про дітей здійснюється на сайтах дошкільних навчальних закладів міста, чи модератором відділу освіти  Лозівської міської ради (за зверненням батьків), розділ «Все для батьків» батьками або особами, які їх замінюють, де заповнюється заявка в присутності заявника за встановленою формою. Після успішної реєстрації для кожної заявки встановлюється автоматично статус «Зареєстровано в черзі» та присвоюється порядковий номер в черзі.
Реєстратор зобов'язаний надавати всю необхідну допомогу, пов'язану з заповненням заяви, а також  надати доступ до інформації, яка міститься на офіційному сайті Реєстру.
2.4.  Відмова заявнику у реєстрації відомостей надається автоматично, якщо заявлена особа вже зареєстрована.
2.5. Вилучення відомостей про дітей здійснюється:
· на підставі наказу про зарахування дитини до ДНЗ;
· у разі порушення термінів подачі заяви на зарахування до ДНЗ та переліку
документів, визначені цим Порядком;
· у разі відсутності документів, які підтверджують пільги.
2.6. Присвоєння порядкових номерів реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного ДНЗ при внесенні відомостей про дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

3. Порядок прийому дітей до дошкільного навчального закладу

3.1. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу, як правило, здійснюється  керівником (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) упродовж періоду комплектації груп (серпень-вересень) поточного року у відповідний дошкільний навчальний заклад.
У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом дітей упродовж календарного року (відповідно до списків, сформованих базою даних та поданих реєстратором) у термін 30 календарних днів від дати подання інформації про вільні місця в ДНЗ власнику Реєстру.
3.2. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.
3.3. У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов'язується протягом 30 календарних днів подати керівнику ДНЗ усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами):
· заява батьків або особи, яка їх замінює;
· медична картка про стан здоров'я дитини (ф. № 026/о);
· довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
· свідоцтво про народження;
· реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з розділу «Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп'ютера або в Центрі адміністративних послуг відділу освіти Лозівської міської ради.
3.4. Прийом дітей до ДНЗ (груп) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до абзацу 2 п. 6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року №305 (зі змінами) при наявності висновку психолого-медико-педагогічної консультації м. Лозової або заключення лікувально-контрольної комісії територіального лікувально-профілактичного закладу чи тубдиспансеру (для дітей з латентною туберкульозною інфекцією та після вилікування з приводу туберкульозу),  направлення відділу освіти Лозівської міської ради та пакету документів, передбачених п. 3.3. Порядку, за умови попереднього внесення дитини до списків загальної міської електронної реєстрації.
3.5. У випадку наявності вільних місць в одному із дошкільних навчальних закладів, який розташований поблизу ДНЗ, що обрав заявник, та відсутності заявників відповідної вікової категорії у цей заклад, заявникам іншого дошкільного навчального закладу із найбільшою кількістю заявників може бути запропонована можливість бути зарахованим до іншого ДНЗ.
3.6. Завідувачі дошкільних навчальних закладів проводять прийом документів для зарахування дитини у відповідний дошкільний навчальний заклад лише відповідно до списків, поданими реєстратором, та при наявності реєстраційної картки, яка буде зберігатися в особовій справі дитини в ДНЗ.
3.7. Прийом до ДНЗ заявників пільгових категорій відбувається у співвідношенні 1:5 (1 дитина пільгової категорії - 5 дітей без пільг).
3.7.1. Прийом документів заявників пільгових категорій відбувається відповідно до  Порядку. До пакету документів, передбаченого п. 3.3. Порядку, заявник пільгової категорії додає відповідний документ, що свідчить про наявність пільг.
3.7.2. До пільгових категорій належать:
· діти багатодітних сімей, де 2 чи більше дітей дошкільного віку;
· діти батьків-інвалідів І групи; діти військовослужбовців;
· діти одиноких батьків (вдів, вдівців);
· діти учасників ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС;
· діти, які перебувають під опікою (піклуванням);
· діти-інваліди, які не мають протипоказань перебування в ДНЗ;
· діти педагогічних працівників ДНЗ та ЗНЗ.
3.8. Керівники ДНЗ вносять в реєстр номер та дату наказу про зарахування дитини, відповідно статус заявки автоматично змінюється на «Зараховано» і відбувається зняття з черги.
3.9. Керівники ДНЗ щомісячно (5 числа поточного місяця) подають звіт про наповненість груп за звітний період.
 
4. Забезпечення доступу до Реєстру

4.1. Доступ до всіх персональних даних заявника відповідно Закону України «Про захист персональних даних» має лише держатель Реєстру та реєстратор, який  використовує персональні дані заявника виключно в межах виконання своїх повноважень.
Реєстратор несе відповідальність за внесення, збереження  та захист персональних даних заявника.
4.2. Публічний доступ до Реєстру розміщений на офіційному веб-сайті відділу освіти Лозівської міської ради _______________ та містить виключно наступну інформацію: реєстраційний номер, дату та час реєстрації; ім'я, по батькові, частково зашифровані серію та номер свідоцтва про народження, а також вибір дошкільного навчального закладу (приналежність до пільгової категорії), вікову групу та рік вступу.
5.Контроль за дотриманням цього Порядку:
5.1. Контроль за здійсненням комплектації груп покладається на завідувачів дошкільних навчальних закладів, міських модераторів.
5.2. Контроль за дотриманням вимог цього Порядку здійснює спеціаліст відділу освіти Лозівської міської ради.
 
6. Прикінцеві положення

5.1. Внесення відомостей до Реєстру, доступ до інформації офіційного сайту Реєстру _________________ відбувається на безоплатній основі.
5.2. Особи, винні в порушенні порядку внесення інформації до Реєстру та порядку прийому дітей до ДНЗ несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.
Вхід на сайт
Орфографія
Система Orphus
Корисні посилання
Управління освіти,та спорту Лозівської міської ради
Лозівська міська рада
Сайт вихователя ЛДНЗ № 7 Шарап Т.П.
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації
Сайт вихователя ЛДНЗ № 7 Суслової Л.Ф.
МВС України Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія.
Календар
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Copyright MyCorp © 2024