Головна » 2019 » Вересень » 17 » 150-річчя міста Лозова
150-річчя міста Лозова

Рідне місто – прекрасне в будь-яку пору року, але по-особливому, воно виглядає під час свого ювілею. Водночас наше місто стало золотавим, святково вбраним, особливо прекрасним. Цей рік для Лозової став визначним, тому що вона святкує ювілейну дату 150 –річчя. Багато в Україні є красивих міст і сіл, але найбільш до душі, край де ти народився та живеш, де живуть твої рідні та найкращі друзі, де проходить твоє безтурботне, щасливе дошкільне дитинство.

Діти ДНЗ № 7 пишаються та люблять своє рідне місто з особливими почуттями, бо вміють захоплюватися його краєвидами, архітектурними спорудами, а головне, тим, що вони маленькі лозівчани. В підтвердження цьому, для відзначення дня народження нашого міста, в закладі для дітей був організований тематичний тиждень під час якого були організовані бесіди з дошкільниками про історію виникнення нашого міста, про сучасне життя Лозівщини, видатних лозівчан. Також діти відвідали міський краєзнавчий музей та познайомилися з історією бойової слави Лозової, вшанували пам'ять полеглих під час ІІ світової війни, поклавши квіти до Братської могили загиблих воїнів. Діти покладали квіти та вшановували пам'ять загиблим воїнам – інтернаціоналістам, відвідали щойно створений мурал, присвячений Героям України Олександру Лавренку та Сергію Моторному.

Національно- патріотичне виховання дітей дошкільного віку є актуальним завданням дошкільної освіти. І починати його потрібно з ранньго дитинства, а саме, з вивчення рідної мови, знайомства з рідним містом, видатними людьми та іншого. З метою набуття досвіду сприймати життя «не лише розумом, а й серцем», під час тематичного тижня були проведені розвага «Як тебе не любити, рідне місто моє, Лозова», тематична фото-виставка «Моя Лозівщина-мій рідний край», тематична виставка творчих поробок «Подарунок на день народження», посиденьки з батьками «Мозаїка сонячних сердець», під час яких діти разом з батьками загадували бажання для рідного міста на майбутнє.

Також діти, батьки та колектив закладу взяли участь в урочистій ході громадськості Лозівщини, присвяченій святкуванню 150 річниці міста Лозова та 76 річниці визволення Лозівщини від нациських окупантів та в урочистому покладанні квітів до Братської могили загиблих воїнів.

Безліч емоцій, позитивних вражень, щирих посмішок отримали діти, святкуючи День народження рідного міста. Сподіваємося, що спогади про це свято будуть гріти дитячі серця ще багато років.

Переглядів: 108 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1