Головна » 2014 » Лютий » 06
Середа 5 лютого відзначилась взаємовідвідуванням вихователями занятть своїх колег в середній та старшій  групах. Інтегроване заняття з пізнавального розвитку показала Жук Ольга Іванівна. Її презентація мала назву "Подорож до замку". Впродовж заняття педагог розкривала творчий потенціал кожної дитини, позитивний емоційний досвід. Шляхом  використання різноманітних технік. Одна з таких - ейдотехніка, або "жива" пам'ять. Це унікальна система що дозволяє швидко та без будь - якого напруження навчатися, запам'ятовування стає легким. Іншими словами - це мистецтво створення образів для ефективного запам'ятовування. Можливості такої техніки і продемонструвала вихователь середньої групи разом із своїми маленькими підлеглими.

Просмотров: 356 | Добавил: Yuliya | Дата: 06.02.2014 | Комментарии (0)

На зустріч із вигаданим персонажем - "Стрічкобоком" запросила вихователь старшої групи № 4 Богданова О.А. Відповідною була і назва заняття "Дивовижні пригоди стрічки". У своїй роботі з дітьми Олена Анатоліївна використала технологію розвитку мовленнєвої творчості. На занятті були створені сприятливі умови для ігрової діяльності. Діти вчились відповідати на запитання  - роздуми, розвивали мовленнєву активність, увагу, рухові навики. Вихованці показали гостям імпровізовану казку - експромт про Стрічкобока, чим покращили настрій всім присутнім.

Просмотров: 447 | Добавил: Yuliya | Дата: 06.02.2014 | Комментарии (0)