Головна » 2015 » Квітень » 03

Чарівниця весна, що приносе на початку квітня свято здоров’я та спорту, а саме всесвітній день фізкультури, - надихає на кращі почуття та відчуття прекрасного, а головне спрямовує на укріплення нашого власного здоров’я та здоров’я наших дітей.

Під гаслом «Весна принесла дошкільнятам всесвітнє фізкультурне свято» у нашому закладі пройшов спортивно – розважальний захід у якому брали участь не тільки діти, а й батьки. Доречі  буде  сказати, що головними дійовими особами на святі були дітлахи середньої групи № 7 вихователь Суслова Л.Ф. разом із мамами і татами вони довели, що виконання спортивних вправ це не тільки корисно, а ще й цікаво та дуже весело. Прикладом для п’ятирічок стали майбутні першокласники – дошкільнята старшої групи № 10 – вихователь Харченко І.П. Вони виконали спортивно – музичну композицію «О, спорт ти – мир», тим самим передаючи естаф ... Читати далі »

Просмотров: 343 | Добавил: Yuliya | Дата: 03.04.2015 | Комментарии (0)