Головна » 2020 » Червень » 1 » День Захисту дітей !
День Захисту дітей !

1 червня – Міжнародний день захисту дітей – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.

З нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей у ДНЗ №7 відбулися розваги для дітей . Педагоги організували веселе дійство з піснями, віршами, приходом казкових героїв.  Діти отримали яскраві емоції, гарний настрій та незабутні враження від спілкування з друзями.

Переглядів: 47 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0