Головна » 2021 » Травень » 15 » EdCamp Ukraine Paniutyne
EdCamp Ukraine Paniutyne

Запитайте сьогодні у лозівчан про те, чи може бути освіта у нас сучасною, творчою по - європейськи? Деякі пожмуть плечима, деякі скажуть, що ні... Але хочеться відповісти всім, що така  освіта є, і не де небудь, а тут, і зараз поруч з нами. Панютине сьогодні 15 травня 2021року в надзвичайно креативному форматі провів "Магістральну (не) конференцію EdCamp Ukraine Paniutyne ", яка проходила під гаслом " Школа креативна, безпечна, вільна, медійна твоя!" в якій взяла участь команда нашого дошкільного закладу. Ми провели сесію для бажаючих по впровадженню лего- технологій в освітній процес . Щиро дякуємо всім, хто взяв учсасть у нашому проєкті, аджде ми намагалися зробити подорож в країну LЕGO нестандартною, яскравою, творчою та сучасною і довести, що можна сьогодні вчити дітей вільно, креативно і просто граючись,  використовуючи спеціальні секрети наборів LЕGO. Дуже вдячні організаторам цього заходу за запрошення, за  особливу увагу та неймовірні враження, та  емоції від дійства. Освітяни Лозівщини, єднаймося , щоб кожного разу доводити Освітянській  спільноті України, що наша освіта якісна, сучасна, та по - справжньому європейська. Вперед, до нових звершень!

и ещё 3

Переглядів: 17 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0