Головна » 2013 » Травень » 24 » Формування екологічної компетентності дошкільнят через наочну експериментально - дослідницьку діяльність

22 травня (ясла - садок) № 7 гостинно зустрічав слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямком "Вихователі дошкільних навчальних закладів." Темою педпрактики було визначено "Формування  екологічної компетентності дошкільнят через наочну експериментально - дослідницьку діяльність"

Гості міста та району відвідали заняття з пізнавального розвитку з елементами експериментально - дослідницької діяльноссті у молодшій групі (вихователь Харченко І.П.) та у старшій групі (вихователь Суслова Л.Ф.)

Запрошені були приємно вражені обізнаністю дітей їх безпосередністю та професійною майстерністю вихователів.

З доповіддю перед слухачами курсів виступила вихователь - методист ДНЗ № 7 Пінчук В.В. Було зазначено, що педагогам варто приділяти належну увагу організації експериментально - дослідницької діяльності дітей, як під час занять, так і в повсякденності. Під час данної роботи малюки отримують позитивні емоції від спілкування з природою, знання про роль природи у житті людини та усвідомлюють взаємозв'язок між усіма елементами природи.

Та найцікавішим виявився інтерактивний етап практикуму під керівництвом досвідченого вихователя Харченко Ірини Павлівни. Дорослі на деякий час перетворилися на дітей займаючись наочним експериментуванням та спільною пошуковою діяльністю.

За словами методиста міського методичного кабінету відділу освіти Москаль А.І. все прошло на найвищому рівні. Слухачі курсів отримали для себе багато цікавої та корисної інформації, а головне -  позитивні емоції від почутого та побаченого.

Переглядів: 1116 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 1.0/1