Головна » 2019 » Жовтень » 8 » Фотоконкурс "Літо з LEGO 2019"
Фотоконкурс "Літо з LEGO 2019"

Дослідження феномену гри від компанії LEGO, в якому взяли участь 13000 батьків та дітей з 9 країн світу, довели прямий зв'язок між спільною грою та щастям у сім’ї. 9 з 10 сімей, які грають разом 5 годин на тиждень, або більше, стверджують , що вони щасливі.

Літо- це пора, коли батьки можуть приділити більше часу для спільних ігор з дітьми, особливо, коли гра яскрава та забарвлена кольорами цеглинок LEGO. Цього літа в рамках реалізації проекту «Сприяння освіті» в нашому закладі, за участю родин з дітьми, був організований фотоконкурс «Літо з LEGO 2019».

Фантазія батьків на світлинах не обмежувалася нічим, діти разом з батьками створювали дійсно неймовірні LEGO-сюжети. Дорослі, на власному досвіді, відчули, на скільки сімейна гра робить родини щасливими, віддаляючи на другий план усі побутові дрібниці. А творче оформлення світлин на виставку стало несподіванкою для організаторів конкурсу: яскраві кольори, незвичні матеріали, креативний підхід – ось так уміють фантазувати наші батьки.

Висловлюємо щиру вдячність за участь у конкурсі та сприяння реалізації освітнього проекту «Сприяння освіті» родинам Різенко, Шатілових, Погудіних, Кравчуків, Рюми, Сальник, Подколзіних, Чеботарьових, Мальцевих, Майстат, Полікових.

За підсумками фотоконкурсу «Літо з LEGO 2019» колектив закладу визначив переможцем світлину родини Полікових. Вітаємо!

Переможці родина Полікових

Переглядів: 110 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1