Головна » 2018 » Лютий » 1 » Я МАЮ ПРАВО
Я МАЮ ПРАВО

Загальновідомо: дитинство унікальний період у житті людини, адже саме в цей час формується світогляд дитини, відбувається становлення особистості. Досвід дитинства багато в чому визначає доросле життя людини, а його формування починається з правового виховання дітей, бо основне право людини, це право на життя.

31.01.2018 року представниками Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та м.Лозова Головного територіального управління юстиції у Харківській області була проведена роз’яснювальна робота з дітьми старшого дошкільного віку в рамках загальнонаціонального право просвітницького проекту „Я МАЮ ПРАВО!” щодо знань про права і обов’язки дітей відповідно до Декларації Прав Людини, Конвенції Про Права Дитини, Конституції України. Дорослі мають зробити все для того, щоб кожна дитина була щасливою.

ПАМЯТАЙТЕ!

Дитина буде поважати права інших людей, якщо її права будуть поважатися, якщо вона сама буде складати правила поведінки і нести за них відповідальність.

Не бійтеся допомогти і захистити свою дитину!

Переглядів: 210 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0