Головна » 2018 » Квітень » 5 » Круглий стіл
Круглий стіл

За сучасних умов розвитку освіти в Україні відбувається активний пошук новаторських ідей, методів навчання й виховання дітей, що об’єднані високою метою – змінити позицію педагога, навчити його щиро вірити в дітей та відмовитися від прямого примусу і натиску на них, бачити в кожній дитині особистість, дати дитині відчути радість успіху від відкриття нового.

Допомагає в цьому вихователю впровадження сучасних освітніх технологій як перехід на якісно новий рівень ефективності, оптимальності, результативності. Завдяки педагогічним технологіям вдосконалюється та модернізується освітній процес.

03.04.2018 року на базі ЛДНЗ № 7 „Золотий півник” був проведений круглий стіл для вихователів груп раннього віку за темою „Використання технологій раннього розвитку в роботі з дітьми раннього віку”.

Під час проведення круглого столу використовувались сучасні, актуальні форми роботи з педагогами за методами кооперативного навчання, під час яких вихователі обмінювалися думками з питань впровадження освітніх технологій, їх зв’язок з Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні та доцільність їх використання в освітньому процесі з дітьми раннього віку.

Вихователь ЛДНЗ № 7 Володько Любов Миколаївна представила власний досвід роботи за темою „Інноваційні технології в розвитку дітей раннього віку” та показала на практиці впровадження інновацій через інтегровану ігрову діяльність дітей, а саме:

- практика „Ранкові зустрічі: вітання” (підтримуємо Нову українську школу з раннього віку);

- оздоровчі технології: вправа „Ходьба по чарівній стежці”, вправа

„цукерка – масажерки”, ігри – медитації; музикотерапія;

- елементи дослідницької діяльності об’єктів неживої природи за Реджіо Емілія;

- елементи навчання читанню за Гленом Доманом та Сесиль Лупан;

- сендплей: робота з кінетичним піском, пісочна анімація;

- техніка нетрадиційного малювання пшоном за методом М.Гмошинської;

- елементи сенсорно – пізнавального розвитку за М.Монтессорі.

Також для вихователів була представлена виставка „Сучасні освітні технології в роботі з дітьми раннього віку”, на якій були висвітлені матеріали освітніх технологій раннього розвитку Г. Домана, М.Монтессорі, Нікітіних, М.О.Зайцева, М.Гмошинської, Реджіо Емілія, Макота Шичида, Масару Ібукі, Сесиль Лупан та інші .

Круглий стіл проведено на високому науково – методичному рівні.

Переглядів: 219 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0