Головна » 2014 » Березень » 17 » Міське методичне об'єднання музичних керівників
Міське методичне об'єднання музичних керівників

З метою підвищення професійної компетентності музичних керівників щодо розвитку здібностей дітей засобами музично - дидактичних ігор, в п'ятницю на базі ЛДНЗ № 7 відбулося засідання круглого столу спеціалістів дошкільних навчальних закладів. Завданням методичного об'єднання було розширення знань музичних керівників, обмін досвідом роботи та орієнтування педагогів на раціональну організацію та проведення музично - дидактичних ігор на занятті.  Відомий педагог, доктор педагогічних наук Олександра Усова називала музично - дидактичні ігри провідним засобом музичного виховання. Через них дитина вчиться розрізняти характер музики, її жанри, розвиває ладове сприйняття, почуття ритму, тембру, звуковисотність. Такі ігри дають змогу створити умови, які сприяють сенсорному розвитку дитини. Використання музично - дидактиних ігор на практиці  демонструвала музичний керівник нашого закладу Людмила  Савіна. До уваги гостей було представлено домінантне заняття "Хай линуть звуки чарівні". Діти дошкільних груп показували вміння у розрізнянні висоти звуків, ритмів, тембрів. Додавало веселого настрою зустрічі виконання пісенно - танцювальних номерів. Та не тільки дошкільнята були головними учасниками дійства. Інтерактивний блок для музичних керівників став такою собі машиною часу коли дорослі мали змогу повернутися в дитинство. Підсумовуючи засідання круглого столу, провідний спеціаліст з дошкільного виховання Олена Ткаченко та методист відділу освіти Наталя Рошка, "оцінили побачене на відмінно" і побажали подальших успіхів у творчій праці.

Переглядів: 363 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1