Головна » 2018 » Лютий » 21 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Мова – одне з багатьох див, створених людством. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Саме звучання рідного слова стає причиною особливого душевного стану емоцій, почуттів...

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування це свято стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого народу.

Для того, щоб мова не зникла необхідно щоб нею спілкувалось принаймні 100 000 тисяч людей і діти нашого закладу також з числа тих хто береже рідну мову, пишається нею і відчувають себе справжніми українцями, бо спілкуються українською мовою.

Діти групи № 8 разом з вихователем Т.П.Шарап за допомогою комплектів „Шість цеглинок” виклали серце, що уособлює життя української мови, а з малюками групи № 1 разом розглядали книжки та розповідали українські народні казки.

Нація живе. Доки живе її мова і ми пишаємося тим що разом з дітьми бережемо культуру української мову.

Переглядів: 208 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 4.0/1