Головна » 2019 » Квітень » 24 » Наша ПЕРЕМОГА!
Наша ПЕРЕМОГА!

В рамках популяризації проекту «Сприяння освіті» щороку проводиться Всеукраїнський фестиваль гри, навчання і натхнення «Play Fest». В цьому році фестиваль відбувся в м. Запоріжжя за підтримки Міністерства освіти та науки України, Запорізької ОДА та Запорізького національного університету. Масштабність фестивалю була підтверджена участю 250 закладами дошкільної освіти, 50 закладами загальної середньої освіти, 3 позашкільними закладами освіти, а це близько 50 тис. дітей та 2 500 тис. педагогів з усіх куточків України.

Основна ідея фестивалю цього року полягала в розвитку творчих, архітектурних, комунікативних навичок дітей шляхом командної роботи над спільним проектом. В рамках «Play Fest 2019» була проведена дитяча архітектурна виставка – конкурс «Професії майбутнього», що перетворилась згодом на феєричний безмежний простір дитячої фантазії.

У виставці - конкурсі взяв участь і ЗДО № 7 «Золотий півник» м.Лозова. Протягом двох місяців, за умовами конкурсу, журі відслідковувало роботу над будівництвом моделі, з конструктора LEGO, що відображає сутність професій у майбутньому, адже наші сьогоднішні діти - творці щасливого та фантастичного завтра, де віртуальні ідеї й можливості втілюються в реалії людського життя. Конкурс об’єднав нашу LEGO – команду, яка складалася з дітей, педагогів та батьків однією спільною ідеєю, мобілізував наполегливість і цілеспрямованість, уміння рухатися до цілі як самостійно так і гуртом, навчив дослухатися один до одного і в разі необхідності вправлятися у знаходженні компромісів і оптимальних рішень.

Робота над проектом викликала неймовірний емоційний стан як у дітей так і у дорослих: спочатку - хвилювання, острах, збентеженість перед невідомим; пізніше - відчуття захоплення відкриттями, вартісності кожного в спільній справі; наприкінці - задоволення, втіху від результату власної творчої діяльності.

За підсумками дитячої архітектурної виставки – конкурсу в рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення 2019 ЗДО № 7 «Золотий півник» м. Лозова здобув перемогу в номінації «Віртуальний кіберпростір». Вітала переможців ці сцени спорткомплексу ЗНУ керівник освітніх проектів The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома.

Ця перемога ще раз доводить, що педагоги нашого міста - це ті професіонали, які співпрацюють з дітьми, а не просто навчають, це педагоги – дизайнери сучасного освітнього простору, які прагнуть відійти від педагогіки шаблонування та перейти до педагогіки партнерства й творчості, це ті люди, які допомагають дітям досягати життєвих успіхів вже з дошкільного дитинства.

Переглядів: 167 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1