Головна » 2020 » Січень » 3 » Новорічні святкові ранки
Новорічні святкові ранки

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Пройшли Новорічні свята і в дошкільному навчальному закладі № 7 «Золотий півник».

Святкові  ранки для усіх вікових груп пройшли з 23 по 27 грудня. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід керівниками музичними Л.В.Савіною, Л.О.Корчак створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Переглядів: 81 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1