Головна » 2018 » Червень » 27 » Олімпійські ігри
Олімпійські ігри

Історія олімпіади - це історія дивовижних перемог, рекордів, цікавих подій, міцної дружби. 26.06.2018 року в дитячому садочку пройшли літні Олімпійські ігри. Це стало прекрасною нагодою для кожного маленького учасника поринути в атмосферу неповторних емоцій, чесного суперництва та дружби. Все відбувалося, як на справжніх іграх: олімпійський прапор та вогонь, суворе жюрі, різноманітні змагання та оголошення переможців. Перемогла, як це годиться дружба і учасники спортивних команд середньої та старшої групи отримали грамоти.

До речі, цей захід був підготовлений та проведений енергічним та завзятим інструктором з фізкультури О.О.Сидоровою та керівником музичним Л.В.Савіною.

Надати яскравого забарвлення цьому заходу допоміг конструктор LEGO, який зафарбував спортивний, літній настрій дітей в яскраві кольори. Несподівано так сталося, що кольори кілець на олімпійському прапорі співпали з кольорами цеглинок LEGO.

Хай цей збіг додасть нашим дітям здоров'я, веселого життя та мирного безтурботного дитинства.

Переглядів: 239 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1