Головна » 2019 » Жовтень » 3 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень уже став доброю традицією в нашому дошкільному закладі. Цього року в рамках Олімпійського тижня для дітей проведено низку яскравих, насичених заходів: тематичні розваги «Ми малята – здоров’ята», «Живемо не тужимо, з вітамінами дружимо», спортивні естафети, міні – футбол, валеологічні хвилинки, тематичні заняття на оздоровчу тематику з використанням конструктора ЛЕГО тощо.

Під час цих заходів діти знайомилися з олімпійськими цінностями, олімпійськими видами спорту, здобутками видатних спортсменів - переможцями олімпійських ігор; дітям прищеплювалися навички здорового способу життя та необхідність збереження власного здоров’я. Участь у подібних освітніх заходах зацікавлюють дітей до занять спортом, до фізичної та рухової активності.

Інструктор з фізкультури Т.Г.Вахрушина разом з вихователями В.М.Малишко, Ю.Ю.Скічко, О.А.Богдановою організували цікавий ігровий простір та створили умови для проведення веселого дозвілля дітей, підтримували у дітей гарний настрій, захоплення та радість заохочення до здорового способу життя.

Переглядів: 123 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1