Головна » 2020 » Жовтень » 6 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

З 7 по 15 вересня в рамках пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізкультурою і спортом проводилися заходи до дня фізкультури та спорту під егідою Олімпійського тижня. В перший день діти отримали знання про історію виникнення та розвиток Олімпійських Ігор, отримали знання щодо олімпійської символіки: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор. Другий день був присвячений бігу, в якому діти взяли активну участь. Під час розваги  «Живемо не тужимо, з вітамінами дружимо» вихованці показали уміння швидко та спритно бігати.  Третій день м’яча. Діти із задоволенням показали уміння виконувати вправи з м’ячем: кочення, кидання. Діти грали в рухливі ігри «Хто дальше кине», «Лови, кидай,падати не давай», «Прокоти м’яч у ворота», був проведений міні-футбол старших групах і т.д. Четвертий день провели змагання «Подолай перешкоду», «Хто дальше стрибне», «Дострибни до прапорця», «Подолай перешкоду», спортивні естафети «Веселі старти». В ході організованих заходів проведення Олімпійського тижня ми провели свято «Малі олімпійські ігри» для дітей середніх та старших груп. Діти із задоволенням виконували спортивні вправи різного характеру: естафети, вправи на координацію рухів, вправи на вправність у передачі м’яча, на вміння швидко змінювати напрямок руху. Під час проведення спортивних заходів у дітей виховується чемність, справедливість, організованість. Діти вчаться домовлятися, уникати конфліктів. Кожен день приносив дітям багато радості, позитивних емоцій і отримання нової інформації.

Переглядів: 341 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0