Головна » 2017 » Грудень » 7 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

05.12.2017 року була проведена розширена педагогічна рада за участю педагогічних та медичних працівників, батьків закладу, на якій розглядалися питання створення умов для інклюзивної освіти для дітей дошкільного віку.

На педраді виступили з доповідями вихователь Володько Л.М., яка окреслила питання щодо адаптації та модифікації навчально-виховного процесу в умовах інклюзивної освіти, практичний психолог Сивакова Н.А. , яка доповіла про взаємодію з батьками у системі інклюзивної освіти, вихователь-методист презентувала мультидисциплінарий підхід до реалізації інклюзивного навчання, завідувач Ольховська І.М., доповіла про особливості інклюзивної дошкільної освіти.

За підсумками педагогічної ради було прийнято рішення своєчасно виявляти дітей з особливими освітніми потребами на території 5 мікрорайону з метою надання їм можливості отримувати якісну дошкільну освіту, а батьків своєчасно інформувати про умови та особливості перебування в ЗДО дітей.

Переглядів: 525 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1