Головна » 2021 » Квітень » 20 » Результати конкуру “Кращий вихователь Харківщини” 2021
Результати конкуру “Кращий вихователь Харківщини” 2021

Відповідно до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019/2023 роки, Положення про обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 22.01.2021 № 3 «Про проведення І та ІІ турів обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2021 році», з метою удосконалення педагогічної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти упродовж березня-квітня 2021 року проходив обласний конкурс «Кращий вихователь Харківщини» Лозівщину гідно представила Шарап Тамара Пилипівна вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 7 «Золотий півник» Лозівської міської ради, яка стала лауреатом та  посіла  друге місце у  обласному турі конкурсу “Кращий вихователь Харківщини” 2021 року в номінації «Вихователь  дітей старшого дошкільного віку».  Шановна Тамара Пилипівна! Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід, мудрість і доброта, терпіння і розуміння, ентузіазм і натхнення допомагають Вам виховувати щодня і щогодини наших дітей! А життя буде сповнене незгасимою   любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплом рідних.

Переглядів: 33 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0