Головна » 2020 » Січень » 15 » Щедрий вечір, добрий вечір!
Щедрий вечір, добрий вечір!

В багатьох оселях традиційно зустрічають Новий рік за старим стилем. У народі вечір 13 січня називають щедрим або багатим.

Цього вечора діти й дорослі ходять щедрувати. Це давній наш звичай – обходити хати з побажанням щастя, здоров’я і розквіту господарства. Щедрівки, як правило, закінчуються словами: «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я» .

Цей святковий день старого Нового року – щедрий і на пам’ятні події, і на славні імена, і на народні звичаї та обряди і свята.

14 січня в нашому дошкільному закладі пройшло традиційне календарно – обрядове свято « Щедрий вечір,» під час якого дітей знайомили з традиціями українського народу щодо зустрічі свят Різдва та Щедрого вечора. Малюки з задоволення розповідали та співали колядки, щедрівки, засівалки. Під супровід відомого « Ого –ого, коза, сіра» відбувалося подія вистави Вертепу. Під час розігрування українських звичаїв та обрядів, діти отримали безліч позитивних емоцій, веселий гарний настрій та купу гарних, приємних вражень, яких, сподіваймося, вистачить нашим дітлахам до наступного Нового року!

Переглядів: 68 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0