Головна » 2020 » Лютий » 21 » Стрітення
Стрітення

19 лютого на базі ЛДНЗ № 7 «Золотий півник»  відбулося свято Стрітення, це справжнє свято з веселими іграми, змаганнями, пригощанням малят смачними цукерками. Не обійшлося на святі і без чарівних гостей квітучої та дзвінкоголосої Весни та поважної пані Зими (адже це свято зустрічі цих пір року, під час якої вони змагаються, хто ж переможе Зима чи Весна.

Вихованці старших та середніх груп із задоволенням приймали участь у святковому дійстві. Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги. Із особливим завзяттям діти грали в улюблену гру «Збери сніжки». В народі існує повір'я, якщо ведмідь прокинувся від сну, зруйнував свій барліг – слід чекати приходу тепла. На святі в ЗДО ведмідь теж з'явився до малят та із задоволенням грався з ними в гру «Діти та ведмідь». Прихід Весни не був несподіванкою. З Весною дошкільнята водили хороводи, грали в ігри, співали та танцювали. Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу під час перетягування канату. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці вихованців. Свято подарувало гарний настій, задоволення усім дітям.

Переглядів: 81 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0