Головна » 2021 » Лютий » 15 » Стрітення
Стрітення

15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає". І саме в цей день в ЛДНЗ 7 «Золотий півник » пройшло свято зустрічі Зими з Весною. Ведуча свята розповіла про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Музичний керівники Л. В Савіна та Л.О Корчак з дітьми організували ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів. Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами . Діти на святі з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями, іграми, веселощами Свято Стрітення подарувало гарний настрій, задоволення, позитивні емоції.

Переглядів: 2 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0