Головна » 2019 » Квітень » 15 » Суперфіналісти Всеукраїнської дитячої архітектурної виставки - конкурсу "Професії майбутнього"

ЛДНЗ № 7 м.Лозова - суперфіналіст Всеукраїнської дитячої архітектурної виставки - конкурсу "Професії майбутнього", що відбувався в рамках Play Fest LEGO Foundation в Україні. В конкурсі брали участь заклади освіти всіх типів – учасники проекту «Сприяння освіті». Метою конкурсу був розвиток творчих, архітектурних, дизайнерських здібностей та комунікативних навичок дітей шляхом командної роботи над спільним проектом.

Висловлюємо слова подяки всім тим, хто був причетний до цього проекту разом з нашою LEGO - командою, хто допомагав, надихав, підтримував. Ми пишаємося нашою роботою, адже такий результат – це гордість за наш заклад, наші інновації, нашу ініціативу та наших талановитих дітей! Для нашого закладу це друга перемога Всеукраїнського рівня за останні три роки.

Зроблений ще один крок заявити про освіту міста Лозова на всю країну і ми їдемо за нагородою до Запоріжжя!!!

Переглядів: 168 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1