Головна » 2015 » Квітень » 3 » Свято фізкультури
Свято фізкультури

Чарівниця весна, що приносе на початку квітня свято здоров’я та спорту, а саме всесвітній день фізкультури, - надихає на кращі почуття та відчуття прекрасного, а головне спрямовує на укріплення нашого власного здоров’я та здоров’я наших дітей.

Під гаслом «Весна принесла дошкільнятам всесвітнє фізкультурне свято» у нашому закладі пройшов спортивно – розважальний захід у якому брали участь не тільки діти, а й батьки. Доречі  буде  сказати, що головними дійовими особами на святі були дітлахи середньої групи № 7 вихователь Суслова Л.Ф. разом із мамами і татами вони довели, що виконання спортивних вправ це не тільки корисно, а ще й цікаво та дуже весело. Прикладом для п’ятирічок стали майбутні першокласники – дошкільнята старшої групи № 10 – вихователь Харченко І.П. Вони виконали спортивно – музичну композицію «О, спорт ти – мир», тим самим передаючи естафету майбутніх перемог в спорті та навчанні маленьким друзям. Безумовно, найочікуванішою  частиною свята стало нагородження учасників солодкими медалями. Все це дійство стало можливим завдяки наполегливій  праці фізінструктора садочка Шарап Тамари Пилипівни та підтримці адміністрації закладу. Чекаємо на нові звершення!

Переглядів: 339 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 3.4/5