Головна » 2018 » Лютий » 14 » Теоретико-практичний семінар „Партнерська взаємодія ДНЗ і батьків”
Теоретико-практичний семінар „Партнерська взаємодія ДНЗ і батьків”

08 лютого в закладі був проведений теоретико - практичний семінар "Партнерська взаэмодія  ДНЗ і батьків"

Нині ефективність дошкільної освіти пов’язана з організацією освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства.
Щоденно, спілкуючись з дітьми, педагоги закладу, як ніхто, відчувають і розуміють проблеми сучасної сім’ї. Найболючішими серед них є такі:
-зміни в структурі сім’ї (нажаль, поширеним явищем стала неповна сім’я);
-зменшення часу, який батьки приділяють спілкуванню з дітьми;
-інертність батьків та байдужість до справи виховання дітей;
-зосередженість на матеріальному аспекті забезпечення розвитку дитини;
-зниження рівня психолого-педагогічної культури батьків.
Чи змінилися у зв’язку із цим потреби дітей? Вочевидь,ні. Як і раніше, а можливо, ще більше, вони потребують любові, уваги й поваги, зростання в добрі й красі.І в цій ситуації дуже важливими стають взаємовідносини між дошкільним закладом та батьками.
Минулого тижня на міському методичному об'єднанні вихователів обговорювались відносини батьків і закладу у статусі партнерів.Програма практико - теоретичного семінару складалася з декількох частин,але кожна з них була направлена на підвищення рівня обізнаності педагогів щодо партнерської взаємодії ДНЗ та батьків.
Багато позитивних емоцій викликала інформаційно-пошукова платформа "LEGO - PARTY". Гості семінару, а це були не тільки вихователі,а й батьки,поринули у світ дитнства, даючи волю фантазії та емоціям.
У інтерактивному блоці працювала творча лабораторія.Вихователі разом із представниками Управління освіти створювали лепбук - новітній засіб учбової діяльності для малюків.
Гаслом цього дня стали слова: „Від батьків – для батьків – заради дітей”

Переглядів: 481 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1