Головна » 2019 » Березень » 28 » Участь у Всеукраїнській дитячій архітектурній виставці - конкурсі "Професії майбутнього"

А ви знаєте, що в глибинах синього моря, на дні, знаходиться незвичайне морське царство з його неймовірними мешканцями. В глибинах океану ховається сила силенна дивовижних та чудернацьких тваринок. В рамках підготовчої роботи до ІV локації «Віртуальне морське царство» з дітьми розглядали підводний світ, малювали, складали з пазлів та цеглинок LEGO його мешканців, спостерігали за рибками в акваріумі, переглядали мультфільми про підводне життя. Глибше зрозуміти взаємозв’язок між мешканців під водою допомагали дорослі, які виготовляли для дітей цікавий розвиваючий лепбук. Яскравість та творчість дитячої майстерності доповнила робота з LEGO.

Переглядів: 156 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0