Головна » 2019 » Березень » 29 » Участь у Всеукраїнській дитячій архітектурній виставці - конкурсі "Професії майбутнього"

Сучасний світ так швидко змінюється, що популярні колись професії тьмяніють на фоні нових. Однією з таких професій є дизайнер віртуальних світів. Вже дуже скоро відвідати місця, про які ми так мріємо, буде можливо завдяки віртуальним подорожам. Наш проект «Професії майбутнього», професія – Дизайнер віртуальних світів, представлений в чотирьох локаціях: «Врятуємо природу планети Земля», «Зелена планета», «Віртуальне морське царство», «Місто майбутнього на Марсі», які відображають сьогодні мрії наших дітей. Саме завдяки глибоко проведеній роботі з дітьми, розглянувши безліч матеріалів сьогодення та професій майбутнього, багато фантазуючи на теми про життя в майбутньому, ми розробили концепцію нашого проекту. А ще зацікавити дітей даною темою нам допомогло спілкування з ІТ – спеціалістами, які переконливо доводили дітям, що вже через невеликий проміжок часу людство буде мати можливість подорожувати іншими світами, не реальними, а віртуальними, створювати ж майбутнє завтра будуть наші сьогоднішні діти! Найкраще відтворити віртуальний світ майбутнього дітям, допомагає конструкторська діяльність з наборами LEGO.

Переглядів: 171 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1