Головна » 2018 » Травень » 11 » З Днем Матері
З Днем Матері

Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Сьогодні діти нашого закладу прийняли участь у святі творчих обдарувань «Творчий зорепад – 2018», яке було приурочене до Дня Матері.

Піснею „Веснянки” зі сцени міського палацу культури, всіх мам привітали вихованки ЛДНЗ № 7 Маша Смолянова, Саша Кудла та Маша Братуха.

Переглядів: 194 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 0.0/0