Головна » 2015 » Листопад » 19 » Звіт про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності
Звіт про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

З 09 по 13 листопада 2015 року в ЛДНЗ №7 «Золотий півник» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

Починаючи з дошкільного віку, так важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров'я, виховувати у них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.

В понеділок, 09 листопада 2015 року вихователі груп 4-го року життя Харченко І.П., Раскопа О.І. залучили дошкільників до заняття з пізнавального розвитку  «Моделювання ситуації «Пішли зі мною»». Вивчення правил поводження з чужими людьми. А також провели гру-тренінг «Кошенятко загубилося». Діти групи 4-го року життя  «Бджілки» вихователь Жук О.І. грали у дидактичну гру «Несмачна цукерка» та сюжетно-рольову гру «Магазин». Вони мали можливість поспостерігати за спілкуванням та поведінкою людей.

У вівторок, 10.11.2015р., вихователь групи 5-го року життя Сушко Ю.Ю.  моделювала разом із своїми малюками ситуацію «Відмова від пропозиції»; вони також вивчили правила поводження з незнайомцями. А вихованці   групи 5-го року життя разом зі своїм педагогом Богдановою О.А. читали твори «Небезпечні люди», прийняли участь в бесіді «Я прийшов у гості» (вивчення прислів'їв, приказок), грали у вправу «придумай іншу казку. Що було б якби герої знали правила»

Вихованці  даних груп були залучені до спільної театральної діяльності «Вовк і семеро козенят», «Котик і півник».

Середа, 11.11.2015 р., в групі 6-го року життя присвятили темі: «Будь обережним». Вихователь Суслова Л.Ф. разом із фізінструктором Сидоровою О.О. організувала ігри-сюжети: «Перша допомога», «Швидка допомога», «Пожежна», гру-моделювання «Аварія».

Дошкільнята  групи 6-го року життя разом з педагогом Шарап Т.П.. грали в дидактичну гру «Який електроприлад ввімкнено», прийняли участь в бесіді «Що шкідливо», «Небезпечні предмети», «Побутова хімія», «Дрібні, ріжучі, колючі предмети».

В четвер, 12.11.15 р., діти  моделювали ситуації «Вдома хворий» (правила догляду, виклик лікаря, фітотерапія), здійснили екскурсію на медпункт (розгляд термометра, ліків, шприців), малювали на тему «Якщо хочеш бути здоровим», провели бесіду «Якими засобами можна лікувати хворого», вивчили прислів'я та приказки про здоров'я.

П'ятниця, 13.11.15 р., тема: «Захисти себе сам».

В старших вікових групах №7,8 в ранкові години заплановані та проведені бесіди «Засоби масової інформації» (мета: повідомити дітям про роль ЗМІ при виникненні надзвичайних ситуацій. Вчити правилам поведінки при повідомленні НС).

На занятті «Захисти себе сам» дітям дали уявлення про НС: радіаційна небезпека, хімічні вибухи, про їх наслідки для людей, дії при сигналі «Увага всім!», правила радіаційної безпеки; познайомили з протигазом, респіратором; відпрацювали практичні дії з ними; закріпили вміння вирізання круглої, квадратної форми, різання по прямій.

Педагогами Сусловою Л.Ф., Шарап Т.П., Савіною Л.В. організоване загальне театральне дійство «Азбука безпеки».

Переглядів: 329 | Додав: Yuliya | Рейтинг: 5.0/1